Edycja 2024

Voucher na 7-dniowy pobyt na Zanzibarze dla dwóch osób

Szczegóły

VOUCHER na 7-dniowy pobyt dla dwóch osób na wyspie Zanzibar w luksusowej willi z salonem, toaletą, sypialnią z widokiem na ocean, z prywatnym basenem, z bezpośrednim dojściem do oceanu.

Pobyt obejmuje śniadanie.

więcej o willi na http://www.zanziresort.com/

Dar od Zanzi Resort

ZANZI RESORT

Afrykański luksus w magicznym otoczeniu, z wyjątkową obsługą i najwyższej klasy kuchnią.

W butikowym hotelu ZANZI RESORT znajduje się 7 willi z widokiem na Ocean oraz 6 mniejszych, ogrodowych willi. Wszystkie utrzymane są w afrykańskim stylu w połączeniu z nowoczesnymi udogodnieniami. Łącznie 13 willi znajduje się na terenie 6 hektarów, co gwarantuje gościom zachowanie bardzo dużej prywatności. Dzięki ogrodom, bujnej roślinności i dbania o plantacje warzyw i owoców goście mają szansę poznać prawdziwe oblicze flory Zanzibaru.

Informacje od zespołu ZANZI RESORT

Zależy nam na spełnieniu oczekiwań nawet najbardziej wymagających turystów. Oferujemy wiele możliwości relaksu zarówno dla ciała, jak i ducha. Poza zakwaterowaniem w luksusowych willach, nasi goście mogą korzystać z wyjątkowej restauracji, małej (ale zamkniętej dla obcych) plaży, nowego molo – idealnego miejsca do podziwiania zachodów słońca oraz dużego basenu. Na terenie naszego hotelu znajduje się także siłownia na świeżym powietrzu oraz strefa relaksu – z łóżkiem Ganbanyoku oraz masażami.

Obsługa hotelu zadba o każdy szczegół Państwa pobytu. Pomożemy zorganizować zwiedzanie wyspy, bądź sporty wodne dla tych, którzy preferują aktywny relaks. Gości, którzy wolą relaks nad prywatnym basenem zapewnimy spokój i śniadanie o dowolnej porze podane w prywatnym ogrodzie.

Zanzibar leży tylko 6 stopni od równika, więc ryzyko poparzeń słonecznych jest bardzo wysokie. Należy pamiętać o zabraniu kremów z wysokimi filtrami UV.

Zapewniamy gościom ręczniki plażowe i podstawowy sprzęt do snorkellingu.
Woda kranowa w Zanzi Resort pochodzi ze studni głębinowych. Została wielokrotnie przebadana i spełnia wszystkie europejskie standardy.
Poza terenem hotelu, podczas zwiedzania wyspy i Stone Town zalecane jest picie wyłącznie wody butelkowanej, która jest dostępna bez ograniczeń.

Jeżeli zarezerwowałeś u nas transfer z lotniska – co jest zalecane – przyślij na nasz email office@zanziresort.com szczegóły dotyczące Twojego przylotu (numer lotu, godzina lądowania). Nasz kierowca będzie na Ciebie czekał z tabliczką przy wyjściu z hali przylotów,
Nasza hotelowa plaża jest prywatna – otoczona klifami – nie ma do niej dostępu nikt poza naszymi gośćmi. Molo pozwala na korzystanie z głębokiej wody bez względu na przypływy i odpływy.

VOUCHER

na 7-dniowy pobyt dla dwóch osób na wyspie Zanzibar w luksusowej willi z salonem, toaletą, sypialnią
z widokiem na ocean, z prywatnym basenem , z bezpośrednim dojściem do oceanu.
Pobyt obejmuje śniadanie.

Lot na Zanzibar we własnym zakresie: cena od 2200 -3500 zł
Transfer z lotniska ok. 35 $ w jedną stronę
Ważność voucheru – rok – do wykorzystania w dowolnym terminie po wcześniejszym uzgodnieniu z Zanzi Resort

Artyści i prace 2018