Edycja 2024

STRÓJ MECZOWY NIKE Z AUTOGRAFEM I DEDYKACJĄ RAFAELA NADALA

Szczegóły

STRÓJ MECZOWY NIKE Z AUTOGRAFEM I DEDYKACJĄ RAFAELA NADALA

Strój tenisowy, składający się z koszulki oraz spodenek, z autografem i dedykacją od Rafaela Nadala na XVI edycję „Tennis Art”, podpisany w październiku 2021 roku na Majorce, w klubie T-Golf & Country Club Poniente Mallorca.

STRÓJ TENISOWY OTRZYMALIŚMY DZIĘKI OGROMNEMU ZAANGAŻOWANIU HEINZA GOSCHA.

RAFAEL NADAL (ur. 1986)

Hiszpański tenisista, uważany za jednego z najwybitniejszych zawodników w historii dyscypliny. Największe sukcesy odnosi na kortach ziemnych, a liczni eksperci uznają go za najlepszego zawodnika w historii, specjalizującego się w grze na tej nawierzchni. Nadal jako jedyny tenisista na świecie jest zwycięzcą 21 turniejów wielkoszlemowych.

Zwyciężając w US Open 2010, skompletował Karierowego Wielkiego Szlema (jako czwarty zawodnik w erze open) i Karierowego Złotego Wielkiego Szlema (jako drugi zawodnik w erze open; po Andre Agassim). Wchodził także w skład reprezentacji Hiszpanii, która w latach 2004, 2009, 2011 oraz 2019 zdobyła Puchar Davisa. Hiszpański tenisista znany jest z wytrzymałości psychicznej, dzięki której jest w stanie grać na najwyższym poziomie w decydujących momentach. Potrafi doskonale dopasować się do nawierzchni, warunków atmosferycznych i stylu gry przeciwnika.

Artyści i prace 2022